Orontes Turizm

Seo, logo, web sitesi, içerik, fotoğraf çalışması

web sitesini ziyaret edin


Müşterimizhakkında

Orontes Turizm

Hakkımızda

Orontes Turizm Taşımacılık Otomotiv Gıda İletişim Taahhüt Ticaret Limited Şirketi 2010 yılında Antakya/ Hatay’da kurulan bir Aile Şirketidir.

Ulaştırma,Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı Karayolu Düzenleme Genel Müdürlüğü tarafından verilen ve sürekli güncellenen D2 YETKİ BELGESİ sahibi olarak Turizm Taşımacılığı, Öğrenci Servisi,Personel Taşımacılığı faaliyetlerine başlamıştır.

Ayrıca,Turizm Bakanlığından aldığı 10144 sayılı belge ile ‘Medeniyetler Şehri Seyahat Acentası’ adıyla Seyahat Acentacılığı faaliyetine de başlayarak çalışma alanlarını genişletmiştir.

D2 Yetki Belgesindeki son güncellemeye göre:

23 ADET ÖZMAL OTOBÜS
17 ADET ÖZMAL MİNİBÜS
2 ADET SÖZLEŞMELİ OTOBÜS

30 ADET SÖZLEŞMELİ MİNİBÜS’lerle Turizm Seyahat Acentalarının yolcularına havalimanları ile seyahatlerinin başlama ve bitiş noktaları arasında hizmet vermektedir.

D2 Yetki Belgeli LUX VİTO’larla da daha konforlu seyahat isteyen yolcularınızı da istedikleri yere ulaştırmaktadır.

VİZYONUMUZ

Orontes Turizm Taşımacılık olarak vizyonumuz Yolcu odaklı hizmet vererek Turizm Seyahat Acentalarının yolcularının huzurlu, mutlu, güvenlik içinde yolculuk yapmalarını sağlamak.

MİSYONUMUZ

Turizm Seyahat Acentalarının yolcularının huzurlu, mutlu yolculuk yapmalarını sağlamak için minibüs-midibüs-otobüslerimizin yüksek modelli olmasına çaba

göstermek ve kaptanlarımızın işbaşı ve hizmet içi eğitimlerle bilgi, beceri ve deneyim kazanmalarına çalışmaktır.