Online Pazarlama

Uygun Fiyatlı Online Pazarlama

Reklamcılığa yönelik güncel algoritma odaklı yaklaşımımız, markanıza derin anlam yaratmaya ve inşa etmeye yöneliktir. Geleneksel medyaya geleneksel olmayan bir yaklaşım uyguluyoruz. Standartları, yöntemleri ve modası geçmiş yöntemleri artık unutun!
E-mail Pazarlama

Şirketinize özel tatnıtım tasarımlarımız ile insanlara rokunuyoruz. Tasarımınız, her cihazda, her gelen kutusunda harika görünecek şekilde garanti  edilir. E-posta kampanyaları oluştururken ve gönderirken size hızlı erişim kolaylığı sunuyoruz.Kampanya ve raporları İzleme.

E-posta pazarlama kampanyası performansınızı takip etmek, İsim & Alan e-posta pazarlama yazılımıyla daha kolaydır. E-postanızı kaç alıcının açtığı, kaç e-postanın atlandığı, aboneliği iptal ettiğiniz ve istatistiklerinize tıkladığı hakkında kolayca bilgi edinebilirsiniz. İsim & Alan, kampanyalarınızı iyileştirmenize yardımcı olmak için kampanya performansınızı grafikler ve verilerle analiz etmek ve yorumlamak için çeşitli yollar sunar.Kampanyanızı Gönderin ve Teslimatı Sağlayın.

E-posta kampanyaları bulutta sakladığımızdan size uygun bir şekilde gönderilebilir; bu, masaüstünüzü, tabletinizi veya telefonunuzu kullanarak istediğiniz zaman ve istediğiniz yere erişebileceğiniz anlamına gelir. Kampanyanızı planlayın veya hemen gönderin. Hemen raporlarımızda ve istatistiklerimizde teslimatı kontrol edin. Tüm büyük internet servis sağlayıcılarıyla ilgili geri bildirim döngülerimiz olduğu için yüksek teslimat oranları garanti edilmektedir.Sosyal medya pazarlamacılığı

Güçlü bir iletişim aracı olan sosyal medya, şirketlerin müşterileri oldukları yerlere ulaşmalarını sağlarken aynı zamanda markalarını karakterize eder ve müşteri tabanını genişletir. Doğru yapılırsa, sosyal medya pazarlaması, doğal bağlantılar kurulmasına yardımcı olarak ve trafik, farkındalık, marka bilinirliği ve iyi niyete yol açan diğer pazarlama tekniklerinin (SEO ve SEM dahil) etkinliğini artırabilir. Sosyal medya stratejisi, yönetimi veya reklamı ile mücadele ediyorsanız, size yardımcı olabiliriz.Sosyal Medya Pazarlaması Nedir?

Sosyal medya pazarlaması (SMM), pazarlama iletişimi ve markalaşma hedeflerine ulaşmak için çeşitli sosyal medya ağlarını uygulayan bir internet pazarlama şeklidir. Sosyal medya pazarlaması öncelikle pazarlama amaçlı içerik, video ve görüntülerin sosyal paylaşımını ve ayrıca ücretli sosyal medya reklamcılığını içeren faaliyetleri kapsar.


Nasıl yardım edebiliriz?

Sosyal bir grubuz ve yeni işimiz öncelikle nasıl çalıştığımızı bilen müşterilerden gelen  tavsiyelerden geliyor. Satıcıların bizim için tüm konuşmaları yapması gerektiğini düşünmüyoruz ve bu nedenle, kim olduğumuzu ve ne yaptığımızı anlamak için doğrudan müşterilerimizle konuşmanızı öneririz.
Sosyal medya fiyatlarımız tamamen özeldir ve şu anki durumunuza ve hedeflerinize dayanmaktadır.Neden bir sosyal medya yönetimine ihtiyacınız var?

Müşterileriniz sosyal medyada.

Şirketiniz hangi sektörde olursa olsun, müşterileriniz günlük olarak sosyal medya kullanıyor. Her zaman ilk seçenek siz olmanız için onları bağlı ve markanıza bağlı tutmanız önemlidir.

Şirketinizi arayan insanlar var.

Şirketiniz bir ürün veya hizmet sunuyorsa, bunun hakkında konuşan insanlara ihtiyacınız var. Sosyal medya yönetim hizmetimiz, işletmenizin sohbete katılmasına ve yeni müşteriler yaratmasına yardımcı olacaktır.

İnsanlar sosyal medyada şirketinizden bahsediyor.

Müşterilerinizin sosyal medyada şirketiniz hakkında neler söylediğini dinlemelisiniz ve endişelerine cevap vermelisiniz. Sosyal medya yönetim hizmetlerimiz, şirketinizin sunduğu ve olumsuz görüşlere içtenlikle cevap vermesinin olumlu yönlerini vurgulamaya odaklanmaktadır.

Şirketler uzman sosyal medya yönetimini hak ediyor.

Çoğu işletme sahibi ve pazarlama yöneticisi, tüm sosyal medya kanallarını yönetmek için zamana sahip değil. Firmamızın her bir üyesi sosyal medya yönetiminde sertifika aldı ve ajansımız pazarlama hedeflerinize ve yeni bir müşteri tabanına ulaşmanıza yardımcı olabilir.Mobil Pazarlama

Mobil Pazarlama daha fazla yeni müşteri çekmenize yardımcı olan en son teknolojidir. daha fazla para harcayan müşteriler artık internette! Müşterilerinizi tekrar tekrar kapıdan içeri sokmak, iletişim kurmak ve devam ettirmek için başarılı bir mobil pazarlama kampanyası başlatmanıza yardımcı olabiliriz.Neler yapıyoruz?

Artık online pazarlama, en popüler pazarlama yöntemlerinden biri olarak kabul edilir. Ancak, çok sayıda mobil kullanıcı, çevrimiçi bir pazarlama kampanyasının potansiyelini bilir. Cep telefonu kullanıcıları sayıca fazla olduğu için, bir mobil pazarlama kampanyasının etkinliği ve nihai başarısı, bugün hala çok popüler bir pazarlama yöntemi olan çevrimiçi bir pazarlama kampanyasından beklediğinizden çok daha güçlü olacaktır.Mobil pazarlama hizmetlerimiz

Mobil Web Siteleri
SMS Pazarlama
Arama Motorları Çalışmaları
HTML5 ve CSS3
Mobil ticaret
Mobil Uygulama Geliştirme
Mobil Pazarlama görüntüleme kampanyaları
Haydi Mobil Pazarlamanıza başlayalım!


İşlev ve kullanılabilirliğe büyük önem veriyoruz ve sizi web sitenizi bir işletme varlığı olarak yönetmeniz için eğitiyoruz. İçeriğinizin, ziyaretçilerin aradıkları bilgileri kolayca ve sezgisel olarak bulabilecekleri, keyifli ve üretken bir kullanıcı deneyimi sağlayacak şekilde sunulduğundan emin olmak için büyük çaba harcıyoruz.


Bize ulaşın