Sosyal medya pazarlama
Sosyal medya pazarlamacılığı

Güçlü bir iletişim aracı olan sosyal medya, şirketlerin müşterileri oldukları yerlere ulaşmalarını sağlarken aynı zamanda markalarını karakterize eder ve müşteri tabanını genişletir. Doğru yapılırsa, sosyal medya pazarlaması, doğal bağlantılar kurulmasına yardımcı olarak ve trafik, farkındalık, marka bilinirliği ve iyi niyete yol açan diğer pazarlama tekniklerinin (SEO ve SEM dahil) etkinliğini artırabilir. Sosyal medya stratejisi, yönetimi veya reklamı ile mücadele ediyorsanız, size yardımcı olabiliriz.
Sosyal medya hizmetlerimiz


Sosyal Medya Stratejisi Geliştirme

Sosyal medya faaliyetlerinden somut sonuçlar elde etmenize yardımcı olduğumuz bir dizi yüksek değerli sosyal medya danışmanlık hizmeti sunuyoruz.Sosyal Medya Reklamcılığı Yönetimi

Sosyal medya reklamcılık hizmetlerimizin büyümeyi hızlandırdığı kanıtlanmıştır. Sosyal medya üzerinden reklam vererek, müşterilerimizin% 100'ü sonuç gördü.Sosyal Medya İçeriği Oluşturma

Tekliflerinizi online sosyal medya üzerinden doğrudan veya dolaylı olarak pazarlamanıza yardımcı olacak bir dizi sosyal medya yazma ve gönderme hizmeti sunuyoruz.
Sosyal Medya Pazarlaması Nedir?

Sosyal medya pazarlaması veya SMM, pazarlama iletişimi ve markalaşma hedeflerine ulaşmak için çeşitli sosyal medya ağlarını uygulayan bir internet pazarlama şeklidir. Sosyal medya pazarlaması öncelikle pazarlama amaçlı içerik, video ve görüntülerin sosyal paylaşımını ve ayrıca ücretli sosyal medya reklamcılığını içeren faaliyetleri kapsar.


Neden bir sosyal medya yönetimine ihtiyacınız var?

Müşterileriniz sosyal medyada.

Şirketiniz hangi sektörde olursa olsun, müşterileriniz günlük olarak sosyal medya kullanıyor. Her zaman ilk seçenek siz olmanız için onları bağlı ve markanıza bağlı tutmanız önemlidir.

Şirketinizi arayan insanlar var.

Şirketiniz bir ürün veya hizmet sunuyorsa, bunun hakkında konuşan ve sağlayan şirketleri aradıklarına bahse girebilirsiniz. Sosyal medya yönetim hizmetimiz, işletmenizin sohbete katılmasına ve yeni müşteriler yaratmasına yardımcı olacaktır.

İnsanlar sosyal medyada şirketinizden bahsediyor.

Müşterilerinizin sosyal medyada şirketiniz hakkında neler söylediğini dinlemelisiniz ve endişelerine cevap vermelisiniz. Sosyal medya yönetim hizmetlerimiz, şirketinizin sunduğu ve olumsuz görüşlere içtenlikle cevap vermesinin olumlu yönlerini vurgulamaya odaklanmaktadır.

Şirketler uzman sosyal medya yönetimini hak ediyor.

Çoğu işletme sahibi ve pazarlama yöneticisi, tüm sosyal medya kanallarını yönetmek için zamana sahip değil. Firmamızın her bir üyesi sosyal medya yönetiminde sertifika aldı ve ajansımız pazarlama hedeflerinize ve yeni bir müşteri tabanına ulaşmanıza yardımcı olabilir.Sosyal medya çalışmalarımız


Strateji Geliştirme

Reklam Yönetimi

Topluluk Yönetimi

Etkili İçerik Oluşturma

Ölçüm ve Raporlama

Size yardımcı olabilir miyiz?

Sosyal bir grubuz ve yeni işimiz öncelikle nasıl çalıştığımızı bilen müşterilerden ve arkadaşlardan gelen tavsiyeler ve tavsiyelerden geliyor. Satıcıların bizim için tüm konuşmaları yapması gerektiğini düşünmüyoruz ve bu nedenle, kim olduğumuzu ve ne yaptığımızı anlamak için doğrudan müşterilerimizle konuşmanızı öneririz. Sosyal medya fiyatlarımız tamamen özeldir ve şu anki durumunuza ve hedeflerinize dayanmaktadır.

Bize ulaşın