Planlıyoruz, Tasarlıyoruz, Yayınlıyoruz!

İsim & alan Hakkında

İsim & Alan kalite, yenilik ve hıza odaklanan tasarım ajansı. Müşterilerimizin işlerini büyütmek ve iyi sonuçlar getirmek için teknolojiden faydalandık. İş ahlakımız, dürüstlük ve çalışmalarımızın sonuçlardan gurur duyuyoruz. Yıllar boyunca isim & alan olarak; müşterilerimize genel olarak daha iyi bir web varlığı elde etmelerine izin verirken, birden çok alanda çarpıcı, ödüllü tasarımlar yaratabildi.

Çalışma prensiplerimiz:

Çoğu işletmenin istediği web sitesi türünü oluşturmaktır: bulması kolay, şık ve çekici, hızlı yükleme, mobil uyumlu ve satın alma kolaylığı.

Misyonumuz:

Tüm süreçlerimizi ve ürünlerimizi, küçük işletmelere başladıkları zaman ihtiyaç duydukları her şeyi sağlayacak şekilde tasarladık – bizimle birlikte çalışmanın her zaman hızlı, kolay ve sorunsuz bir deneyim olmasını sağlıyoruz. Müşterilerimize saçma bir fiyat etiketi olmadan web sitelerinin tam kontrolünü veriyoruz ve güler yüzlü ekibimiz web siteniz yayına girdikten sonra bile uzmanlıklarını sunuyor.

TASARIM GRUBU

Şirket içi ödüllü tasarımcılarımızla birlikte, kullanılabilirlik, işlevsellik ve görselleştirmenin arayüzler veya web siteleri tasarlarken en önemli üç faktör olduğunu biliyoruz. Bu stratejiyi kullanarak, mesajlaşma ve pazarlama hedeflerinizin oluşturduğumuz tasarımlarla gerçekleştirilmesini sağlamak için sizinle birlikte çalışırız. Sizinle çalışıp fikrinizi hayata geçireceğiz.GELİŞTİRME İŞLERİ

Lider mobil uygulama geliştirme şirketleri ile çalışıp; iOS, Android, BlackBerry OS ve Windows Mobile dahil olmak üzere tüm büyük mobil platformlar için yüksek performanslı, özellik dolu yerel mobil uygulamalar oluşturma konusunda geniş yazılım projlerinizi yönetip; proje ihtiyaçlarınızı başarı ile sonuçlandırıyoruz.


Aykut MUŞLU

Aykut MUŞLU

Kurucu


Haydi projenize başlayalım.

Bize projeniz hakkında bilgi ve iletişim bilgilerinizi verin,

birlikte projenizin tanıtımını planlayalım ve hızlı bir şekilde farklı lisanlar da yayınlayalım.

 

BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN