SEO
Arama motoru optimizasyonu

Bir web sitesinin veya bir web sayfasının bir arama motorunun ücretsiz sonuçlarındaki görünürlüğünü etkileme süreci genellikle “doğal”, “organik” veya “kazanılmış” sonuçlar olarak adlandırılır. Genel olarak, arama sonuçları sayfasında daha erken (veya daha üst sıralarda yer alan) ve daha sık bir site arama sonuçları listesinde görünürse, arama motorunun kullanıcılarından daha fazla ziyaretçi alacaktır. SEO, görsel arama, yerel arama, video arama, akademik arama, haber arama ve sektöre özel dikey arama motorları gibi farklı arama türlerini hedefleyebiliriz.İşletmenizi bir sonraki seviyeye taşıyın

İsim & Alan, herhangi bir şirketin arama motoru sıralamasını ve site trafiğini artırabilir. Teknik ve metin yazarlığı ekibinin sunduğu uzmanlık, İsim & Alan’ ın rekabetçi web sitelerinde karmaşık web sitelerine sahip şirketlerin ihtiyaçlarını başarıyla karşılamasını sağlar.Web sitenizi analiz ediyoruz

Önce bir web sitesini analiz ediyoruz, ardından web sitesinin anahtar kelimeleri arama motorlarına daha etkili bir şekilde iletmesini sağlamak için adım adım bir plan plan yapıyoruz. Nihai hedefimiz müşterilerimize daha fazla ziyaretçi ve satışların ve potansiyel satışların daha yüksek dönüşümünü sağlamaktır.


Sayfa İçi ve Sayfa Dışı Optimizasyon

Sayfa içi ve sayfa dışı optimizasyonun amacı, hedeflenen anahtar kelimelerinizle tutarlı bir tema oluşturmaktır. Arama motoru insan değil bir robottur… ve bu nedenle, robotu eğitmek için kanıtlanmış işlemlerimizi izlemelisiniz, böylece potansiyel müşterileriniz belirli işle alakalı anahtar kelimeler ararken web sitenizi açar.
Peki nasıl yapıyoruz?

Bir arama motoru optimizasyonu (SEO) projesine başlamadan önce, etkili bir SEO kampanyasına dahil olan süreci anlamak önemlidir. İsim & Alan, arama motoru pazarlamacılığına yoğun ve tam hizmet veren bir yaklaşım gerektiren müşterilere hitap etmektedir.


Anahtar sözcük

Anahtar kelime yoğunluğu, bir arama terimindeki bir metinde içerdiği toplam kelime sayısına göre ne sıklıkta göründüğünü gösterir

Site optimizasyonu

Sayfa içi optimizasyon, konumunu iyileştirmek için doğrudan web sitesi içinde alınabilecek tüm önlemleri ifade eder

Link üretmek

SEO alanında bağlantı kurma, bir web sayfasına gelen bağlantıların sayısını ve kalitesini artırmaya yönelik eylemleri açıklar.

Rapor ve analiz

SEO incelememiz içerik, bağlantı yapısı, sosyal medya çalışmaları ve internete olan güvenleri gibi çeşitli faktörlerden oluşmaktadır.
6x
Anahtar kelime sıralamasında büyüme


398%
Organik trafikte artış


1105%
İlk 10 sıralamasında artış


129%
Ziyaret süresini arttırın


SEO neden işletmeniz için önemli?


Sıralama Önemi

Bu seneki araştırma sonucu, tüm web sitelerinin yaklaşık% 85'inin arama motorları aracılığıyla bulunduğunu gösteriyor


Popüler Arama Motorları

İnternet kullanıcılarının% 96'sı Web aramalarına büyük bir arama motoru (Google, Bing, Yahoo, AOL) ile başlar.

Etkili strateji

SEO, potansiyel müşteriler tarafından gerçekleştirilen aramalar için anahtar kelime öbekleri seçmenizi sağlar


342 milyar arama Sonucu

Ocak 2018'de 342 milyar arama sonucu 17,5 milyardan fazla arama yapılmıştır.

Sitenize müşteri çekin

Sağlam SEO ve arama dostu Web tasarımı, Web Sitenize ziyaretçi getirmeye yardımcı olur


Tüketici Algısı

Tüketici algısı, Web sitelerinin arama motorunda daha yüksek sıralandığı anlamına gelirHadi SEO çalışmanıza
başlayalım!


İşlev ve kullanılabilirliğe büyük önem veriyoruz ve sizi web sitenizi bir işletme varlığı olarak yönetmeniz için eğitiyoruz. İçeriğinizin, ziyaretçilerin aradıkları bilgileri kolayca ve sezgisel olarak bulabilmelerini sağlayarak keyifli ve üretken bir kullanıcı deneyimi elde etmesini sağlamak için büyük çaba harcıyoruz.


Bize ulaşın