Ekşi Maya Bodrum

Seo, logo, web sitesi, içerik, Fotoğraf

web sitesini ziyaret edin


Müşterimizhakkında

Ekşi Maya Bodrum, lezzetli ve kaliteli gıda ürünlerini tüketici ile buluşturma hedefiyle kuruldu. Başlangıçta kendi ekmeğini üreten işletme sahipleri, çevrelerinden gelen büyük ilginin ardından keyifli bir hizmet yolculuğuna koyuldu. Giderek yükselen talep oranı, hizmet kapsamını da genişletmeye başladı. Ardından günlük 100 adet kapasiteye ulaşan bir üretim süreci başlatıldı.

Resmi olarak 2015 yılında faaliyete açılan Ekşi Maya Bodrum, köklü birikimlerini modern dünyanın yenilikleri ile harmanlamaktadır. Profesyonel ekibi ve uzman yönetim kadrosu ile rakiplerinden sıyrılan işletme, damaklarda eşsiz bir lezzet bırakmanın haklı gururunu taşımaktadır. Tüm ürünlerinde naturel, saf ve kaliteli maya kullanımına önem veren Ekşi Maya Bodrum; ilk aşamadan son ana kadar tüm üretim sürecinde steril yöntemler uygulamaya özen göstermektedir.

İnsana ve çevreye yararlı, katkı maddesi içermeyen, kaynağını doğadan alan ve hijyenik koşullarda üretim sağlayan işletme; geniş ürün yelpazesiyle de büyük ilgi toplamaktadır. Unlu mamüller alanında sağlıklı ve lezzetli ürünlere imza atan Ekşi Maya Bodrum, üretim aşamasında metal yerine tamamen doğal olan tahta kaşıklar ve cam kavanozlar kullanmaktadır.

Kullanıcıların sağlığını birincil öncelik haline getiren Ekşi Maya Bodrum, vazgeçilmez lezzetlerin ve birbirinden nefis sıcacık ürünlerin ev sahipliğini yapmayı başarıyla sürdürmektedir.