Barkley Yachting

Seo, logo, web sitesi, içerik

web sitesini ziyaret edin


Müşterimizhakkında

Teknelerinizi emanet ettiğiniz kişiler onları sıradan bir vasıta olarak görmek yerine ruhu olan bir canlı olarak görmeli. Teknenin en ince detayına kadar inerek, canını hiç acıtmadan tedavi etmelidir ki gücünü tekrar topladığında rahatça suya inebilsin.

Bu işi bildiğini iddia eden çok kişi var: Gösterişli atölyeler, şaşalı ofisler, şık proje yöneticileri… Bu işin sonucu olarak karşılaşacağınız boş laflar ve yüksek fiyatlar.

Deniz uzun yıllardır bizim en büyük tutkumuz, bu tutku ile işimizi yapıyoruz ve biz bu işi gerçekten çok iyi biliyoruz. Diğer alternatiflere yüzümüzde naif bir gülümseme ile bakıyoruz.

Bu söylediklerimizi ukalalık olarak algılayın istemeyiz. Bizim dönüm noktamız bu işi bildiğini iddia edenlerden daha iyi bildiğimizi farkettiğimiz zamandı. Mütevazi davranmak taraftarıyız ama hatalı söylenmiş bir durum varsa mutlaka müdahale ederek doğrusunu anlatırız.  Denizcilik ve marinacılığı doğruluğu kesin olmayan bilgiler ya da tek düze klişe yöntemler ile yapmak yerine en ince detayına kadar araştırarak, dünyanın her köşesine gezip çalışarak oluşturduk. Topladığımız bu bilgiler ile tecrübelerimizi pekiştirerek işimize yansıttık.

Denizcilik ve marinacılık şık ofislerde ya da gösterişli atölyelerde ütülü gömlek ya da kıyafetler ile yapılmaz. Gerek tekne direğinin üzerinde, gerekirse sintenede, makine dairesinde, kısacası teknenin her bir köşesinde onunla manevi bağ kurarak yapılır. Bir tekneyi onarmak istiyorsanız ona değer verin. Kendi tekneniz olarak görün ve sanki hayatınızın sonuna kadar onunla denize açılacakmış gibi yakınlaşarak sorununu dinleyin ve onu anlayın. Bazı kişilere garip gelebilir ama biz önce tekneler ile konuşur, onları dinler ve ardından işe başlarız. Bizim işimize karşı olan başarımızı da bu duygusal anlamlandırmanın yeri çok büyüktür. Bodrum’da yaşayacağınız herhangi bir yelken, tekne sorununda bir telefon kadar yakınınızdayız. Trambolin değişiminden tutunda, salma onarımına kadar birçok konuda hemen yanınızdayız.