CSA Marin

Seo, logo, web sitesi, içerik

web sitesini ziyaret edin


Müşterimizhakkında

Denizcilik sektörünün gelişimiyle birlikte birçok teknolojik donanım da karşımıza çıkmaya başladı. Bu donanımları edinmekle birlikte kullanım kolaylığı ve kaliteli çalışma şartları da aranan özellikler arasına girmeye başladı.

Sektörde edindiğimiz 20 yıllık bilgi ve tecrübelerimizi, 2015 yılından itibaren CSA Marin Elektronik ve Elektrik servisi olarak sislere sunmaya devam ediyoruz. Marin sektöründeki teknolojik gelişmeleri takip ederek, çalışmalarımıza ve ürünlerimize aktaran bir firmayız. Gelişen teknolojik imkanların takip edilmesi her sektör için kaçınılmaz bir gerekliliktir. Biz de günümüz çağında vazgeçilmez gelişim aşamalarını takip edip hem bilgilerimizi taze tutuyor hem de müşterilerimize en yeni teknolojik olanakları sunuyoruz.

Yat elektroniği alanında çalışmalarına son hızla devam eden ekibimiz her müşteriye sorunsuz ürünler ve kolay ulaşılabilir teknik destek sağlamaktadır. Müşterilerimizin iş alanlarında herhangi bir sorunla karşılaşması durumunda kısa sürede irtibat sağlayıp sorunlarına çözüm olmayı kendimize görev edindik. Elektronik aksamların işleyişine karşı geliştirdiğimiz çalışmalar müşterilerimizi oldukça memnun etmiş ve olumlu geri dönüşler alarak yolumuza bu zamana kadar sıkıntısız devam ettik.

Radar sistemi bir deniz aracının olmazsa olmazlarındandır. Doğru rotanın görüntülenmesi, gidilecek yönün anında ekrana yansıması, eksiksiz deniz çevresinin görüntülenmesi denizcilik alanında vazgeçilmez bir ihtiyaç halini almıştır. Sektöre dair en kaliteli ürünlerin temin edilmesi de bir sıkıntıyla karşılaşılmaması adına oldukça önemlidir. Bu ürünlerin tüm tedarik işlemlerini, deniz araçlarına takılıp çalışır duruma getirilmesi ve herhangi bir sorun durumunda teknik destek işlemlerini şirketimiz bünyesinde yapmaktayız. Teknik servis desteğimiz müşterilerimizin her an bu hizmete ihtiyaç duyabileceği nedeniyle 7/24 açıktır. Müşterilerimizi en zor anlarında çözüme ulaştırmak için bir telefon kadar uzaktayız.

Hızlı hizmet olanakları, kaliteli ürün yelpazesi, tecrübeli çalışma arkadaşları ile şirketimizin prensibi, hiçbir müşterimizi mağdur durumda bırakmamak ve rotalarında en doğru şekilde ilerlemelerine destek olmaktır. Gözünüzün arkada kalmayacağı yolunuza güvenle devam edeceğiniz yat elektronik sistemleriyle ilgili her konuda ve ürünle sizlere hizmet sağlamaktayız.

6 kişilik çalışma ekibimiz, sizlere ürün bilgilendirmeleri, satış sonrası kurulum, kurulum sonrası tamir işlemleri gibi birçok ihtiyacınıza yönelik olarak hizmet vermekte ve sizlerin en iyi şekilde yola devam etmesini sağlamaktayız.